Ηλεκτρονική Δήλωση Προτίμησης ΕΠΑΛ – Δείτε τα ΝΕΑ

Δείτε τη νεώτερη εγκύκλιο αλλά και τις σχετικές οδηγίες

Σας ενημερώνουμε ότι η ηλεκτρονική πλατφόρμα υποβολής Δηλώσεων Προτίμησης, e-epal, θα συνεχίσει να δέχεται δηλώσεις μαθητών από την Τρίτη 27 Ιουνίου 2017 έως και την Παρασκευή 7 Ιουλίου 2017.
Σε περίπτωση που οι μαθητές ανά τάξη, τμήμα και ειδικότητα που θα κατανεμηθούν στη Σχολική σας Μονάδα υπερβαίνει τον ανώτατο αριθμό μαθητών που μπορείτε να φιλοξενήσετε, παρακαλούμε να προβείτε σε κλήρωση, για το ποιοι μαθητές θα εγγραφούν στο σχολείο, παρουσία εκπροσώπου της διοίκησης.
Θα ακολουθήσει διευκρινιστική εγκύκλιος τις επόμενες μέρες.

Υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να προσέλθουν άμεσα στο σχολείο για να παραλάβουν κωδικούς για την υποβολή του Μ.Δ.

Η σχετική έγκύκλιος έχει αναρτηθεί στο menu των πανελλαδικών εξετάσεων αλλά και εδώ.

ΕΠΕΙΓΟΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Ηλεκτρονική Δήλωση Προτίμησης για τα ΕΠΑΛ 2017-2018

Φ.1α/98666/Δ4/13.06.2017

Διαβάστε ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ Ηλεκτρονικές Εγγραφές

Προκήρυξη ΑΕΝ και Μετεγγραφές

Στο menu των Πανελλαδικών Εξετάσεων έχει αναρτηθεί η προκήρυξη για τις ΑΕΝ καθώς και οι νέες αντιστοιχίες σχολών ΑΕΙ και ΤΕΙ για μετεγγραφές 2017-2018.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

Εκ μέρους όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου μας ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλους τους μαθητές που συμμετέχουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις.

Ο Διευθυντής του 2ου ΕΠΑΛ Πάτρας